Jump to content

Music Torrents ORG uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Photo

Romanians are coming

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 johnake

johnake

Beerminator

• Administrators
  • 468 posts

Posted 20 February 2015 - 02:32 AM

Primul episod din documentarul "The Romanians Are Coming" ("Vin românii"), difuzat marţi seara de postul de televiziune britanic Channel 4, prezintă poveştile a trei români ajunşi în Marea Britanie din perspectiva lor, dincolo de materialele apărute în presă în legătură cu imigraţia.

#2 comatome

comatome

Experimentat

• Members
  • PipPipPipPip
  • 99 posts

Posted 20 February 2015 - 01:14 PM

nu m-am uitat, si nici nu ma uit, ca ma enervez, imi stric ziua, si nu are rost viata e prea scurta. presa la ei e ca si cea de la noi, reda doar ceea ce prezinta interes, si mai ales in mod negativ ca asta se cere. eu am ales sa nu plec in Anglia desi oferte legale am avut si eu si nevasta-mea. imi vad de viata mea si de problemele mele de zi cu zi, si in rest sa-i ia dracu pe toti ceilalti. 

• PiratulNeinfricat likes this

#3 SmellMyFinger

SmellMyFinger

Avansat

• Members
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted 20 February 2015 - 06:55 PM

Astia nu inteleg un singur lucru: romanii nu sunt tigani iar tiganii sunt o minoritate in aceasta tara si nu ne reprezinta avand un procent foarte mic din populatia cetatenilor romani .

• PiratulNeinfricat likes this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users