Jump to content
MusicON

Counter Strike Global Offensive

Recommended Posts

foaie verde solz de peste... am luat si eu CS pack la 10$ (cu CS / C0 / CSGO)

 

nu sunt mandru de achizitie... dar merge de plictiseala si de melancolia longnight-urilor la salile de internet de cartier

 

ps. cine are chef sa faca server sa ne impuscam o data pe luna sa posteze aici sau sa faca topic special

ps#2. daca iau prea multe hs o sa dau vina pe mouse-ul wireless


Stai chill...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca ai de unde strangi 10 jucatori.

ma refeream la un mic.....noi sa fiim 5 playeri..intr-un pm trimiteti-mi linik la steamu-ul vostru...pe skarky il am deja la prieten...dar nu are chef sa joace ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 da de ceeee!?!? :)))

 

tocmai l-am downloadat. Il instalez si il mai incerc odata. Daca ma atrage de data asta il cumpar...sa zicem ca data trecuta aveam un PC la lame si n-am observat eu marea smecherie.

Sincer mie mai tot cs 1.6 mi se mare cel mai tare


30ttqpt.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mdea....

In nici intr-un caz nu dau bani pe asa ceva. pur si simplu nu-mi place. nu ma atrage nimic la el. CS 1.6 mi se pare mult mai ok si nu este doar parerea mea. Am prieteni care fac asta la nivel destul de PRO si s-au reprofilat pe GO doar pt ca sunt premii foarte mari la concursuri in comparatie cu 1.6...nah, e si asta o strategie sa-ti vinzi produsul :)


30ttqpt.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mdea....

In nici intr-un caz nu dau bani pe asa ceva. pur si simplu nu-mi place. nu ma atrage nimic la el. CS 1.6 mi se pare mult mai ok si nu este doar parerea mea. Am prieteni care fac asta la nivel destul de PRO si s-au reprofilat pe GO doar pt ca sunt premii foarte mari la concursuri in comparatie cu 1.6...nah, e si asta o strategie sa-ti vinzi produsul :)

Te astept pe serverul adn.


rds.png oAfhFpXj.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...