Jump to content
nFo

Suport Tehnic > Tracker

Recommended Posts

Se referea la faptul ca trebuie sa postezi in thread-ul ala, ceea ce ai si facut.

Oricum,   acum in decembrie se deschide sistemul de invitatii.


I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
To see me lookin' back at you

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce vreau sa evidentiez este faptul ca ti-ai adus aminte dupa aproape 3 ani ca ai disable.

Oricum, pentru re-enable esti la mana lui nfo iar el este mai zgarcit asa cu invitaiile, re-enable-ul 🙂


I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
To see me lookin' back at you

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/15/2021 at 8:56 PM, MusicON said:

Ce vreau sa evidentiez este faptul ca ti-ai adus aminte dupa aproape 3 ani ca ai disable.

Oricum, pentru re-enable esti la mana lui nfo iar el este mai zgarcit asa cu invitaiile, re-enable-ul 🙂

 Daca nu se poate, nu se poate! Nu e panica! 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Am descoperit acum ca in ultimele cateva zile mi-a fost blocat contul. Nu am reusit sa intru pe WebIRC, asa ca m-am gandit sa intreb aici daca se poate face ceva. Username-ul este georgepredatu si motivul cred ca este inactivitatea pe site, pentru ca torrentele sunt la seed, on and off, de cand le-am descarcat.

Daca ma poate ajuta cineva cu un re-enable, raman recunoscator. E unul din putinele conturi pe care le am de foarte mult timp, impreuna cu DIME si RED, si m-as bucura sa pot recupera contul.

Mersi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Joined: 5 years, 8 months ago
  • Last seen: 4 months, 4 days ago

Disabled,  7 download-uri in aproape 6 ani


I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
To see me lookin' back at you

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MusicON said:
  • Joined: 5 years, 8 months ago
  • Last seen: 4 months, 4 days ago

Disabled,  7 download-uri in aproape 6 ani

Au fost 10, dar nu e mare diferenta. Ce e important, cred eu, e ca absolut toate pe care le-am descarcat sunt si acum la seed, unele cu putini seederi ramasi.

Nu am stiut ca e necesara o anumita activitate ca sa raman membru. Ar fi ciudat sa descarc chestii la intamplare doar ca sa fiu sigur ca nu iau disable.

Te rog sa imi spui daca disable-ul este final. Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MusicON a ramas pe chestia aia descarca cantitativ ,nu calitativ, singura greseala a ta georgeboy este ca nu intri pe tracker macar la maxim 30 de zile , nu conteaza la sistemul de disable daca ti torentele la seed daca nu vizitezi si trackerul. Asteapta sa baga NfO si x torrente lunar descarcate ca o sa ia diasable pana si el, Bafta.


rds.png oAfhFpXj.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu,

Ultima vizita este din data 11 decembrie 2021

Disable a luat pe data de 11 Aprilie 2022  (adica... dupa 120 de zile )

 

Donald, daca ai nevoie cu adevarat de tracker, din cand in cand downloadezi un torrent.


I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
To see me lookin' back at you

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, nFo said:

disable-ul este final.

Okay, am inteles. E pacat ca sunt reguli atat de stricte. Ma gandeam ca ar conta mai mult faptul ca inca am la seed toate torrentele descarcate.

Mersi pentru cele 10 download-uri. La vremea descarcarii lor, trackerul MT era singurul loc in care le-am gasit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara! Am incercat sa ma loghez mai inainte, dar am descoperit ca am contul dezactivat. Ce e drept, am intrat destul de rar in ultima vreme, dar totusi, am intrat. Se mai poate face ceva? Multumesc! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...